Vizitoni Faqen WwW.mIRC-Team.InFO
 
ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 lexo rregullat para se te kerkosh nje program

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
jet-mir
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 16
Location : gjilan
Meryra Jetes : e mir
Registration date : 17/11/2008

MesazhTitulli: lexo rregullat para se te kerkosh nje program   Tue Nov 25, 2008 7:54 am

1. para se te beni kerkes per program duhet te vertetoni se ai program nuk egziston ne forum

2. duhet te shenoni emrin e plot te programit edhe versionin psh (kerkoj Kaspersky anti-virus 7.0.1.321)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
lexo rregullat para se te kerkosh nje program
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Daut demaku:Shenjat para kthesave
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės
» Kush e ndihmoi dhe kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)
» Njė 16 vjeēare bėhet nėnė nė minutat e para tė 2015'ės
» Milaim Delija: Letėr e hapur Daut Demakut (mbi kuptimin e mendimit pozitiv)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:WwW.mIRC-Team.InFO:.. :: Warez Programs :: Programe-
Kėrce tek: