Vizitoni Faqen WwW.mIRC-Team.InFO
 
ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shqiptaret Ne Greqi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
EN[d]RY
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Location : Greece
Meryra Jetes : Pall Ariu Jet Qefliu
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Shqiptaret Ne Greqi   Sat Jun 07, 2008 11:41 am

Shqiptari ne greqi,eshte Emigranti me i fuqishem nga te gjithe te tjeret ne gjith boten!! Ju Si Mendoni????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shqiptaret Ne Greqi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhorxh Gordon Bajroni, Poeti qė u kėndoi shqiptarėve dhe Shqipėrisė
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» Ibrahim D. Hoxha: Ēėshtja Ēame nė gjykim tė Lidhjes sė Kombeve
» Vladimir Bruēaj: Shqiptarėt nė Europė duhet tė shkojnė tė bashkuar, por si europian
» Julia Gjika: Gratė shqiptare nė Worchester MA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:WwW.mIRC-Team.InFO:.. :: Shqiptaret Rreth Globit :: Shqiptaret Ne Greqi-
Kėrce tek: