Vizitoni Faqen WwW.mIRC-Team.InFO
 
ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shoqata Rinia Shqipetare Ne Greqi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Olsi-xXx
Fillestar/e
Fillestar/e


Male
Numri i postimeve : 18
Location : Albania
Meryra Jetes : Gazetar
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Shoqata Rinia Shqipetare Ne Greqi   Sun Jun 15, 2008 7:03 pm

Ftojme Te Gjithe Rinine Shqipetare Ne Greqi E Kudo Qe Ndodhet Te Bashkohet Me Shoqaten Rinia Shqipetare Ne Greqi Per Rregjistrimin E Antareve Kontaktoni Ne Kete Adrese ; Rinia-Shqipetare@hotmail.com wWw.Rinia-Shqipetare.Tk Tel;0030+6970905125 0030+6944227388
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.Rinia-Shqipetare.Tk
EN[d]RY
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Location : Greece
Meryra Jetes : Pall Ariu Jet Qefliu
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Re: Shoqata Rinia Shqipetare Ne Greqi   Mon Jun 16, 2008 12:48 pm

po un jam i pari qe do regjistrohem pasi kam shum deshire olsi shpresoj qe te merret parasyshe kerkesa ime Smile te pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shoqata Rinia Shqipetare Ne Greqi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rinia Demokratike djeg flamurin e ISIS'it nė shesh (Foto)
» Apostol Kotani: Shqipėria ishte i vetmi vend, ku nuk u persekutua asnjė hebre
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» Ibrahim D. Hoxha: Ēėshtja Ēame nė gjykim tė Lidhjes sė Kombeve
» S.Osmani dhe M.Krasniqi:Isa Mustafa: Rinia gjithherė ka qenė me Titon dhe pėr Titon (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:WwW.mIRC-Team.InFO:.. :: Shqiptaret Rreth Globit :: Shqiptaret Ne Greqi-
Kėrce tek: