Vizitoni Faqen WwW.mIRC-Team.InFO
 
ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Fan Club Elvana Gjata

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Olsi-xXx
Fillestar/e
Fillestar/e


Male
Numri i postimeve : 18
Location : Albania
Meryra Jetes : Gazetar
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Fan Club Elvana Gjata   Sun Jun 15, 2008 7:49 pm

Nje Kengetare Qe Do Beje Fam Boterore Po U Martua Me mua Smile))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.Rinia-Shqipetare.Tk
 
Fan Club Elvana Gjata
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Urim Gjata: Interviste me Drejtorin e Gazetes "Imazhi Shqiptar" Dr. Astrit Memia
» Urim Gjata: Njeriu qė urrejtjen e ktheu nė paqe dhe pajtim
» Arben Llalla: Bisedė me z. Urim Gjata, njėri nga themeluesit e partisė sė PD nė Selanik
» Urim Gjata: Samari i Thyer i Edvin Rames
» Urim Gjata: Terrorizmi nderkombetar dhe gjurmet e tij ne vendet e varfera

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:WwW.mIRC-Team.InFO:.. :: Diskutime Te Ndryshme :: Klubi i Fansave-
Kėrce tek: